דלג לתוכן העמוד

כתובת התעשייה 5 רעננה

טלפון 0543584137

אתר

פייסבוק

הפסיכיאטר ד"ר מיכאל שפרינץ, מומחה בין לאומי בטיפולים בהפרעות נפשיות וטיפולים בגרייה מגנטית למוח (TMS) בעל תואר בפסיכיאטריה עם התמחות בהתמכרויות, ובפרמקולוגיה מטעם אוניברסיטת פריז.

גרייה מגנטית היא שיטת טיפול פורצת דרך בטיפול במחלות נפשיות.

פעילות המוח מבוססת על פעילות חשמלית ותגובות כימיות. טיפול תרופתי נועד לווסת ולשפר פעילות מוחית שאינה תקינה ואילו טיפול TMS כולל גירוי אזורים ספציפיים במוח על מנת להשפיע באופן ממוקד על האזורים הבעייתיים

ד"ר שפרינץ החל להתמחות בתחום עוד כשהמכשיר היה בשלבי מחקר ופיתוח והוסמך לטיפול בגרייה מגנטית באוניברסיטת מסטריץ' בהולנד. הידע והניסיון הרב שצבר, מאפשרים לו לבצע טיפולים בהתאמה אישית לכל מטופל. 

כיום ד"ר שפרינץ הוא המטפל היחיד בארץ בעל הסמכה לשימוש במכשיר MagVenture, ומבצע טיפול בהתאמה אישית מלאה למטופל. 

למי מתאים הטיפול?

לסובלים מדיכאון, חרדות, OCD, פוסט טראומה, סכיזופרניה, הפרעה דו קוטבית בשלב דיכאון, מיגרנות עמידות, וכן מבעיות קוגניטיביות ודמנציה בשלביה הראשונים.

הטיפול מתבצע באמצעות סליל אלקטרומגנטי שמונח על ראשו של המטופל למשך 10 דקות עד חצי שעה, בהתאם לאבחון. על מנת לקבל תוצאות אפקטיביות יש להגיע מספר ימים ברציפות. הטיפול אינו פולשני והמטופל אינו חש בכאב.

הטיפול נמצא בסל הבריאות בישראל אבל אינו ממומן מקופות החולים לכן הוא פרטי. במקרים מסוימים ניתן לקבל החזר מביטוח בריאות פרטי בכפוף לתנאי הפוליסה.

 


שעות פתיחה

א' - ה' : 9:00 - 19:00 ו' : 9:00 - 14:00