דלג לתוכן העמוד

להיות הטובים ביותר. אימון זה מקצוע בו אינכם יכולים להרשות לעצמכם להיות "כמעט טובים". אנו משוכנעים שבעצם קריאתכם שורות אלו, אתם מבינים את חשיבות מקום הלימודים שלכם וכמונו, גם אתם רוצים לוודא שתצאו מהכשרת המאמנים שלכם עם היכולות, הידע והכלים הטובים ביותר בהם תוכלו להצטייד בתקופת הכשרתכם.

דמיינו את הרגע הבא: שנה מהיום, אתם יושבים באימון אישי כמאמנים מול אדם, המניח לפניכם את ליבו ומרשה לכם לעשות בו כרצונכם.  האם תרשו לעצמכם לא להיות הכי טובים שיש? 

הסטודנטים אצלנו בהכשרת המאמנים מקבלים תכנים מעולם ההתפתחות אישית,
תהליכי תקשורת, מיינדפולנס, ומקבלים הכשרות וסדנאות העשרה ייחודיות שיסייעו להם להוביל בתחום האימון בישראל.
כל זאת בנוסף להכשרה מעמיקה ומקיפה בתחום האימון.

במהלך קורס הכשרת המאמנים אצלנו תחוו פריצת דרך שתשפיע עליכם במידה משמעותית, תשנה את חייכם ותסייע לכם לראות בזווית חיובית את חייכם.
rnכחלק מההכשרות שעוברים המאמנים אצלנו אנו מציידים אותם בכלים שיסייעו להם להצליח בעולם האימון ויכוונו אותם להצלחה בתחום.

מודל האימון של בית הספר מתייחס לציר ההתפתחות האישית של מתאמן בתהליך אימון. תוך התייחסות לתהליכים הפנימיים והחיצוניים שעובר מתאמן
rnבמישור ההתפתחות האישית והמודעות שלו, בהוויה שלו ובעשייה שלו.

אנו מזמינים אתכם לגלות עולם נפלא בו ניתן להתפתח ולסייע לאנשים לפתח את היכולות האישיות שלהם בצורה הטובה ביותר.  בית ספר לאימון שמטרתו לסייע לכם להגשים את כל החלומות שלכם ולהפוך את האימון לדפוס ההתנהגות שלכם בחייכם. לתפיסתנו, אדם לא אמור "ללמוד אימון" אלא להפוך למאמן. כלומר לחיות, להאמין ולדבר את התכנים אותם הוא מבקש להעביר הלאה למתאמניו.

מתוך עקרון זה, קורס אימון אישי בארגון OneLife מכיל בתוכו תהליך התפתחות אישית עמוק, עוצמתי ואפקטיבי על מנת להטמיע שינוי הרגלי חיים, תפיסות, אמונות ודפוסים אל תוך חייו החדשים של האדם החדר היוצא מביה"ס כמאמן.